Říjen 2012

Černý anděl

27. října 2012 v 16:57 | Silmarilli |  layouty
Tak vás zase vítám se svým novým výtvorem. S tímhle nejsem tak spokojená jako s předešlím,ale říkala jsem si ,že když už jsem nad ním strávila tolik času...že se někomu možná bude líbit. Takže název je černý anděl. Podle obrázku jistě chápete proč ...A ted už k věci NÁHLED a tady ke STAŽENÍ. Jinak jsme k tomu vytvořila hned dva avatarky a ten druhý naleznete v celém článku

Víla

27. října 2012 v 11:05
Tak vás všechny zase zdravím :) Tahle ta grafika mě začíná opravdu bavit ,takže doufám,že tpoho ode mě uvidíte čím dál víc :) Veškerý svuj volný čas trávím zkoušením tvorby něčeho nového. Jsem opravdu ještě začátečník,ale pomalu se zlepšuju. Taky na všechno musím přicházet sama protože mi moc lidí poradit nechce, o to to trvá pomaleji. Nicméně výsledek si myslím,že je dobrý :)
Tak strašně mě ta víla zaujala,že jsem si říkala proč to nezkusit právě s ní... Snad se vám to líbí... aspon kapánek. Obrázek je z deviantartu. A ted už tady NÁHLED a nebo STAHOVAT. Ovšem jako zprávná holka co tvoří layouty má i svá PRAVIDLA ! Tak prosím dodržovat :) děkuji

zkouška textu

27. října 2012 v 10:37
"Hele, jsem živý, klidně si na mě můžete sáhnout, nebo mě štípněte," vyprávěl pak jedenačtyřicetiletý Gilberto Araújo o šoku, který účastníkům obřadu způsobil, televizi O Globo.
Několik žen prý při pohledu na něj omdlelo, našlo se i pár pověrčivců, kteří před "oživlou mrtvolou" se zděšením utekli z místnosti.
Rodina se dozvěděla, že se Gilberto měl stát obětí přestřelky. Dokonce jeho domnělé tělo identifikovala v márnici a převezla domů. Jak potvrdila policie, oběť byla Gilbertovi nápadně podobná.
Gilberto se od přátel dozvěděl, že je pokládán za nebožtíka, a proto telefonoval matce. Místo ní však telefon vzal někdo jiný a Gilbertovo ujištění, že žije, pochopil jako špatný vtip. "Nebožtíkovi" tak nezbylo než jít na vlastní pohřeb.
Jeho matka uvěřila, že má syna živého, až poté, co ho několikrát objala. "Jsem šťastná," řekla s dojetím.