Leden 2013

Love fantasy

29. ledna 2013 v 17:59 layouty
Tak po delší době jsem se rozhodl spatlat něco takového. Přiznávám,že barvy jsou to trošku zvláštní ale jiné se mě k těm obrázkum nehodily. Takže tady se mužete podívat konečně :) ještě jsou k tomu dva avatarky

modré pruhy

29. ledna 2013 v 17:47 layouty
Tak a zase jeden z mích výtvorku. Tentokrát je to laděné do modrá. Modrou mám mooc ráda :) akorát zjisštuju,že se mi to na některých prohlížečích zobrazuje divně. No nic. Už to tak nechám, tkže tady to je :)

City

2. ledna 2013 v 14:29 | Silmarilli |  layouty
Našla jsem tenhle obrázek na deviantartu, takže už nevím komu patřil, protože je to nákou dobu, ale po delší době se mi opravdu zalíbil a dostala jsem nápad! MYslím,že nedopadl vubec špatně. Neříkám, někdo by s tím obrázkem třeba naložil lépe, ale mě se to líbí a jsem z toho nadšená :) No myslím, že je to o.k. Po delší době opět opakuji jak stáhnout. V menu máte ikonku na muj officiální blog tak tam se mrkněte a naleznete mé layouty a odkaz ke stažení u každého :) Pokud by nešel náhodou stáhnout vubec tak napište do komentářu a já to vyřeším. Naštěstí je mám zatím všechny zálohované!